Zvolte si typ nemovitosti

O projektu | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

`

ARCHITEKTURA

Vznikající privátní bytový dům v klidné části Českých Budějovic projektoval uznávaný architekt Jaromír Kročák. Celý koncept je inspirován prvorepublikovým sousedským bydlením, jehož dynamiku vždy určoval společný venkovní prostor a ochoz domu. Důraz na otevřenost a propojení jednotlivých prostor vytváří příjemné a vzdušné prostředí. Velkorysé dispozice jednotlivých bytů zaručují pohodlí a dostatek prostoru pro každodenní život i společenská setkání.

Zelený vnitroblok

Jednotícím prvkem projektu je sdílená zahrada. Prostor určený k relaxaci, společenským aktivitám i dětským hrám poskytne bezpečné útočiště všem jeho obyvatelům. Dominantou bude vzrostlý listnatý strom obklopený lavičkami k příjemnému posezení.

ZAMĚŘENÍ NA DETAIL

Dům je navržen tak, aby se v něm dobře žilo, pečlivě promyšlen do nejmenších detailů. K výstavbě jsou vybrány pouze nejkvalitnější materiály a současné technologie.

Světlovody vedoucí ze střechy prosvětlí veškeré společné prostory.

Moderní podlahové vytápění doplní provětrávání pomocí světlíků.

Bezbariérový přístup zajišťuje, že všechny prostory jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Moderní bezpečnostní systém umožňuje pohodlný vstup do budovy pomocí elektronických čipů.

Pro snadný pohyb mezi patry je k dispozici výtah, který zajišťuje přístup ke všem bytům.

Každé patro disponuje skladovacími prostory, které poskytují dodatečné místo pro uložení věcí. Venkovní uzamykatelná garáž slouží jako prostor pro jednostopá vozidla nebo jako další skladovací místo.

Příprava na předokenní elektricky ovládané žaluzie je u všech místností orientovaných na západ a jihozápad.

Rodinná rezidence

Vybírat lze z celkem 20 bytových jednotek v 6 nadzemních podlažích. Do všech podlaží vede výtah. Sklady se nachází na stejném podlaží jako byty.

Byty z vyšších pater poskytnou podmanivé výhledy na panorama Českých Budějovic a Černou Věž.

1. nadzemní podlaží tvoří prostor pro krytá parkovací stání.

Možnost parkování

Ke každému z bytů náleží parkovací stání. Průchozí prostor pro parkování je oddělen dlouhou betonovou stěnou, která tvoří zároveň lavičku vybízející k posezení. Vše navazuje na zelený dvůr. Podél domu jsou rozmístěny garáže pro jednostopá vozidla pro parkování kol a motocyklů. Ty zároveň tvoří zajímavý designový prvek podél domu.

Splňte si sen o novém bydlení

Fotogalerie ateliéru

kontakt na makléře

Napište nám

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás.

*
*
*
*
zoom