Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Rodinný dům v Hradci Králové s vlasní zahradou (téměř 700 m2) za bezkonkurenční cenu

Hradec Králové, Pouchov, Na Dubech, 11/8

Cena v RK

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám neskutečnou nabídku, která se nebude opakovat. Velký, prostorný a kompletně vybavený rodinný dům s vlastní zahradou za 6.9 mil Kč.
Dům je zděný, volně stojící a nachází se v klidné části Hradce Králové - Pouchov. Dům stojí v centru již zařízené zahrady o rozloze téměř 700m2. K dispozici je i zděná garáž a přístavek, který dříve fungoval jako samostatná bytová jednotka. Má vlastní vchod a sociální zařízení. V tuto chvíli je využíván jako dílna.
Dvoupodlažní dům je i z velké části podsklepený a nachází se zde plynový kotel. Rozvody teplé a studené vody jsou nově zrekonstruované. V domě je také nově udělaná kanalizace a zrekonstruovaná je i elektroinstalace, která je v mědi.
V 1.NP se nachází vybavená kuchyň, obývací pokoj, prostorná jídelna a nově zrekonstruovaná koupelna. V 2.NP jsou 4 samostatné pokoje a šatna v atriu u schodiště.
Velmi se na Vás těším na soukromé prohlídce, kde si vše ukážeme a zároveň Vám i ráda zajistím nejvýhodnější financování. Kontaktujte mne kdykoliv, časově se pokusím, co nejvíce přizpůsobit Vašim potřebám. Rodina na prodej spěchá, proto je zvolena bezkonkurenční cena na trhu. Váš sen o vlastním domě v Hradci Králové nikdy nemohl být výhodnější.

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Cihlová

Město

Hradec Králové

Operace

Prodej

Plocha pozemku

338 m2

Plocha užitná

80 m2

Plocha zastavěná

115 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Typ nemovitosti

Dům, vila

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP08667

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom