Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Pronájem kancelářských prostor, 88 m2, Suchomelská ulice, České Budějovice

České Budějovice, České Budějovice 3, Suchomelská, 538/10

Cena v RK

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k pronájmu moderní industriální chytré kanceláře s výhledem na Budvar. Projekt Suchomel je skvělou volbou pro společnosti, které hledají kvalitní pracovní prostředí, skladové prostory a strategickou polohu v klidné částí průmyslové zóny v Českých Budějovicích.

Nabízíme vám možnost pronájmu dvou samostatných nebytových jednotek, s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením ( se sprchou) v druhé části budovy., která prochází rekonstrukcí. K nastěhování od jara 2024.

C) 88 m2 (1NP v části 2)
D) 82 m2 (1NP v části 2)


Všechny kanceláře jsou vybaveny samostatnými elektroměry, novými elektrickými rozvody a LED osvětlením. Topení je zajištěno tepelnými čerpadly pro úsporné vytápění. Budova je zabezpečena moderním systémem zabezpečení, který zvyšuje bezpečnost a komfort.


Tento nově zrekonstruovaný kancelářský komplex je součástí polyfunkčního areálu o rozloze 8000 m2. Společně s kancelářemi máte možnost si pronajmout skladové prostory, a to:

- 2 haly s výškou stropu nad 5 m (3x 146 m2)
- samostatný objekt (200 m2) s vlastním sociálním zařízením ( sprcha)
- část zpevněné plochy
- 4 buňky

Součástí areálu je též hlídané parkoviště s kapacitou pro 40 aut. Tím získáte veškerý prostor, který potřebujete pro efektivní provoz vaší společnosti.

Projekt Suchomel se nachází na strategické adrese v Suchomelské ulici, nedaleko supermarketu TERNO a nově vybudovaného retail parku Strakonická. Máte tedy výbornou dostupnost veřejnou dopravou a centrum města je vzdálené pouhých 6 minut jízdy autem. Nájezd na D3 je autem za pouhých 5 minut.


V Projektu Suchomel jsou dále momentálně dostupné tyto kanceláře:
180 m2 (2NP v části 1) - 9 kanceláří

V této části mají nájemci k dispozici společné prostory: kuchyňku, která je vybavena americkou lednicí s výrobníkem ledu, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou i kávovarem značky Nespresso. Dále je možné využívat i dvě zasedací místnosti. Na každém patře je WC a je zde i možnost využití sprchy.Dejte si možnost přesvědčit se osobně a v případě zájmu o prohlídku těchto prostor kontaktujte makléřku nabídky.

Subtyp nemovitosti

Kancelář

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Smíšená

Město

České Budějovice

Operace

Pronájem

Plocha užitná

88 m2

Plocha zastavěná

88 m2

Stav objektu

Po rekonstrukci

Typ nemovitosti

Komerce

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP08528

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom