Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Prodej RD se zahradou, obec Babice, Kelč - Babice, insolvenční prodej

Kelč, Babice, 5

3 540 000,- za nemovitost

Kontaktovat

Finanční kalkulačka

Mám zájem

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný RD a přilehlé pozemky o celkové rozloze 4179m2 v rámci insolvenčního řízení. Popis nemovitosti vychází z informací znaleckého posudku:
Jedná se o samostatně stojící původní vesnický RD s obytnou částí a navazujícími hospodářskými částmi. RD je částečně podsklepený (ne pod obytnou částí), s jedním obytným NP a obytným podkrovím. Dům je zděný ze smíšeného zdiva založený na kamenných základových pasech a masivní kamenné podezdívce. Vnitřní omítky jsou vápenné, vnější vápenné. Okna jsou plastová s izolačním sklem. Stropy nad obytnou částí jsou dřevěné. Střecha je sedlová s dřevěným krovem a taškovou krytinou. Podlahy jsou s běžnými povrchy. RD je původního stáří minimálně 100 let. v r. 1990 proběhly stavební úpravy - oprava krovu s novou střešní krytinou, fasáda, zčásti v přízemí -nové stropy, nové interiérové dveře , nová přípojka vody, kanalizace a el - rozvody Cu. V r. 1997 byla provedena nová plynová přípojka. V r. 2002-2012 byla provedena přístavba verandy a byly provedeny nové klempířské prvky. Dále byla udělána nová kuchyně, nové podlahy a v r. 2008 nová plastová okna. Hospodářské budovy jsou v jižní části funkčního celku bývalá stodola se sedlovou střechou sloužící jako garáž a sklad a ze severu navazující bývalé chlévy - zděná stavba se sedlovou střechou a původní cementovou krytinou. Na obytnou část navazující stodola s kotelnou - též se jedná o zděnou stavbu se sedlovou střechou a taškovou krytinou. RD je napojen na veřejné rozvody el., vodovod, odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je ÚT s kotlem na TP, elektrokotlem a kotlem na plyn.
Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSOS 22 INS 16906/2022 u Krajského soudu v Ostravě.
Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je k dispozici.
Více informací je také zveřejněno v insolvenčním rejstříku na adrese justice.cz
Výměry a uvedené údaje jsou pouze orientační

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Smíšená

Město

Kelč

Operace

Prodej

Plocha pozemku

4179 m2

Plocha užitná

150 m2

Plocha zastavěná

512 m2

Stav objektu

Dobrý

Typ nemovitosti

Dům, vila

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP08476

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom