Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Prodej řadového rodinného domu Bradlec

Bradlec, U Hřiště, 107

Cena v RK

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji mimořádně prostorný řadový dům v klidné a žádané lokalitě Bradlec u Mladé Boleslavi za jedinečnou cenu necelých 43.800 Kč/m2. Tento třípodlažní dům má zastavěnou plochu 110 m², užitnou plochu přibližně 240 m² a stojí na pozemku o celkové výměře 358 m².

V přízemí domu jsou dva pokoje (každý asi 16 m2), jeden je zařízený jako kuchyň a je z něho přímý vstup na terasu a do zahrady, druhý lze využít jako obývací pokoj, pracovnu, domácí posilovnu nebo jako prostor pro podnikání. Dále je zde dílna (8 m2), garáž s elektrickými vraty (22 m2) a technické zázemí. Před domem je vedle vjezdu do garáže ještě další parkovací místo. Pohodlně tak lze zaparkovat dvě vozidla. Z ulice se po schodech vstupuje do prvního patra, kde je samostatná kuchyň (18 m2), obývací pokoj o nadstandardní rozloze téměř 48 m2 a samostatná toaleta. Ve druhém patře jsou pak 3 ložnice (každá přibližně 18 m2), šatna a koupelna s vanou i sprchovým koutem.

Stavba prošla pečlivou rekonstrukcí v roce 2015 (elektrické rozvody v mědi, nová plastová okna, zateplená střecha), je napojena na všechny inženýrské sítě, plyn je zaveden do sklepa, ale není využíván. Vytápění a ohřev vody zajišťuje elektrický akumulační kotel Akura. Díky poloze domu a kvalitní izolaci jsou náklady na elektřinu překvapivě nízké - nově předepsané zálohy na elektřinu jsou 4.190 Kč/měsíčně (topení, ohřev vody, spotřebiče).

Relaxovat je možné na slunné, k jihu orientované, terase nebo na pečlivě udržované zahradě. Celá terasa je navíc podsklepená a jako bonus nabízí další prostornou místnost, kterou lze využívat jako dílnu nebo sklad.

Nemovitost nabízí krásný výhled do kraje, prvotřídní dopravní dostupnost a je v perfektním stavu k okamžitému nastěhování.

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Smíšená

Město

Bradlec

Operace

Prodej

Plocha pozemku

358 m2

Plocha užitná

240 m2

Plocha zastavěná

110 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Typ nemovitosti

Dům, vila

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP08368

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom