Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Prodej pozemku 2000 m² - Červená Řečice

Červená Řečice

Cena v RK

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti cca 2000 m², vedený na listu vlastnictví jako orná půda. Podle územního plánu je pozemek navržen a označen jako VL - výroba drobná a služby. V případě zájmu je možné koupit pozemek jako celek o výměře 8925 m².

Definice:
Plochy lehké výroby zahrnují převážně stavby a zařízení lehkého průmyslu, např. lehkého strojírenství a spotřebního průmyslu, výroby oděvů, obuvi, nábytku, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, papírenství a polygrafie, potravinářství, farmaceutické výroby, skladování, výrobních služeb a činností spojených s provozováním sítí technické infrastruktury apod. Do ploch pro lehkou výrobu je možné situovat i provozy a zařízení drobné výroby. Součástí ploch mohou být lokální veřejná prostranství, místní technická a dopravní infrastruktura, ochranná a izolační zeleň, malé vodní plochy a toky, případně zařízení vybavenosti a služeb souvisejících s hlavním využitím. Koeficient zastavitelnosti činí 70 %.

Vzdálenost od D1 Humpolec je 15Km.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nabídka prodána nejvyšší nabídce.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Subtyp nemovitosti

Komerční

Město

Červená Řečice

Operace

Prodej

Plocha pozemku

2000 m2

Typ nemovitosti

Pozemek

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP09129

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom