Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Prodej bytu 2+KK, 48m2, Jungmannova, Výtah

Praha, Nové Město, Jungmannova, 19/7

Cena v RK

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Máme pro vás k prodeji byt o dispozici 2+KK o velikosti 48m2 v ulici Jungmannova. Byt se nachází ve vnitrobloku a je situován ve 3. patře budovy, která je vybavena výtahem. Díky vnitrobloku slyšíte v bytě minimální hluk. K bytu také patří sklepní koje o velikosti 3m2. Na podlahách jsou původní parkety. Ohřev teplé vody a topení jsou zajištěny centrálním plynovým kotlem v domě.
Poloha tohoto bytu je opravdu výjimečná. Jungmannova ulice je jednou z hlavních a známých ulic v centru Prahy. Bydlení v této lokalitě má mnoho výhod.
Centrální poloha: Jungmannova ulice se nachází v blízkosti historického centra Prahy. Máte tak snadný přístup ke všem hlavním památkám, obchodům, restauracím, kavárnám a kulturním zařízením, které město nabízí. Můžete si užívat procházky po malebných uličkách, návštěvu trhů a historických budov bez nutnosti dlouhých cest.
Veřejná doprava: Jungmannova ulice je dobře dostupná MHD. V blízkosti najdete zastávky tramvají, autobusů a také stanice metra, jako například Karlovo náměstí, Můstek nebo Národní třída. To usnadňuje pohodlné cestování po celém městě a do okolních čtvrtí.
Občanská vybavenost: V okolí Jungmannovy ulice najdete vše, co potřebujete pro pohodlný život. Supermarkety, obchody, lékárny, banky, restaurace, kavárny, fitness centra a další služby jsou snadno dostupné. Nemusíte se daleko vzdalovat, abyste získali veškeré potřebné zboží a služby.
Kulturní život: Bydlení v Jungmannově ulici vám nabízí přístup ke kulturnímu dění v Praze. Máte blízko k divadlům, kinům, galeriím a koncertním sálům. Můžete si užívat bohatý kulturní program a být v centru dění.
Jungmannova ulice a její okolí mají příjemnou atmosféru. Malebné uličky, historické budovy a pěší zóny vytvářejí příjemné prostředí pro procházky a relaxaci. Navíc je zde mnoho zelených ploch a parků, kde si můžete odpočinout a načerpat energii. Bydlení v Jungmannově ulici vás tak přibližuje k všemu, co Praha nabízí. Máte všechny výhody centrální polohy a zároveň si můžete užívat klidného a pohodového života v atraktivní lokalitě.

Subtyp nemovitosti

2+kk

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Smíšená

Město

Praha

Operace

Prodej

Plocha užitná

48 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Typ nemovitosti

Byt

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP07240

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom