Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů | Nové Byty České Budějovice Šrámkovka

Výběr bytů a ateliérů

Prodej bytového domu po celkové rekonstrukci 1131 m2,  21 bytových jednotek po celkové rekonstrukci Prodej bytového domu po celkové rekonstrukci 1131 m2,  21 bytových jednotek po celkové rekonstrukci

fotografie není k dispozici

fotografie není k dispozici

Prodej bytového domu po celkové rekonstrukci 1131 m2, 21 bytových jednotek po celkové rekonstrukci

Praha, Letňany, Toužimská, 54

Cena v RK

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Pro více informací, odeslání fotodokumentace, půdorysů společně s novou celkovou pasportizací stavby kontaktujte prosím zprostředkovatele.
Prodej bytového domu po celkové rekonstrukci s možností sjednocení sousedící stavební parcely v Praze 9 Letňany.

Nabízíme k prodeji samostatný třípodlažní bytový dům, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí celkově 21 bytových jednotek o dispozicích 1kk, 2kk a 3kk s celkovou podlahovou plochou 756,9 m2. K bytům náleží také 23 sklepů, společné prostory o ploše 195 m2 a volné půdní prostory, které lze dále stavebně využít o výměře necelých 300 m2. Zděný dům je situován na pozemku o ploše 536 m2, který je dále možné sjednotit se sousední stavební parcelou o poměrné ploše 500 m2 a získat tak projekt s vyšším ziskem a výtěžností.
Dům se skládá ze dvou částí, oba díly tvoří jeden celek tvaru písmene L. Dům je připojen na všechna média, vytápění je zajištěno lokálními plynovými a elektrickými topidly. Dům je ve výborném technickém stavu.

Tato nemovitost je ideální pro investory, kteří hledají zajímavý výnos z pronájmu bytů, nebo pro ty, kteří chtějí vytvořit svůj vlastní bytový komplex podle svých představ. Dům je situován v atraktivní lokalitě Prahy 9 Letňany, kde je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Letňany, aquapark, zimní stadion, školy, školky, lékařské služby, parky a cyklostezky. Do centra města se dostanete za 20 minut metrem nebo autem.

Nemovitosti jsou k prodeji i samostatně.

Pro více informací a prohlídku mě kontaktujte prosím.

Subtyp nemovitosti

Činžovní dům

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Cihlová

Město

Praha

Operace

Prodej

Plocha užitná

1131 m2

Plocha zastavěná

424 m2

Stav objektu

Po rekonstrukci

Typ nemovitosti

Komerce

Umístění objektu

Klidná část obce

ID nemovitosti

NP08995

Kontaktujte nás


BC. PETRA PUSCHNEROVÁ
Realitní makléřka
BC. FRANTIŠEK ŠTEINHAUSER
Realitní makléř

Mapa umístění nemovitosti

zoom